Проекти реалізовані у 2017 році
1. Капітальний ремонт Комунального закладу «Бугринський навчально – виховний комплекс:дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-IIступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району Рівненської області ( заміна вікон та дверей, ремонт санвузлів).
Анотація проекту Капітальний ремонт Комунального закладу Бугринський навчально – виховний комплекс : дошкільний навчальний
заклад – загальноосвітня школа I –II ступенів – агротехнічний ліцей ” Бугринської сільської ради Гощанського району Рівненської області ( заміна вікон та дверей, ремонт санвузлів ).
Актуальність проекту
Реалізація даного проекту має соціально вагоме значення для жителів населених пунктів на яких спрямований проект. Адже демографічна ситуація в даних селах характеризується позитивною динамікою приросту населення внаслідок збільшення народжуваності. Кількість дітей щороку зростає, тому є необхідність забезпечити їм належні умови для розвитку, навчання та виховання. Даний навчальний заклад відвідують діти з сіл Бугрин, Зарічне, Вільгір,Колесники, Угільці,Башине, Новоставці.
Приміщення комунального закладу « Бугринський навчально – виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I –II ступенів-агротехнічний ліцей »- двоповерхова, цегляна будівля, введена в експлуатацію в 1986 році. В тому ж 1986 році були обладнані шкільні туалети. За роки існування школи обладнання санвузлів не поновлювалося та не здійснювався їх капітальний ремонт. З урахуванням санітарно-гігієнічних вимог та правил перебування учнів у школі заміна обладнання санвузлів повинна проводитися один раз на 7 років, а значить в нашій школі вона повинна була здійснитися вже 3 рази. Застаріле обладнання погіршує санітарно-гігієнічні умови перебування учнів в школі, і негативно впливає на здоров’я дітей. Вікна в коридорі та двері вхідного тамбора початкової школи втратили свої теплозберігаючі здатності – рами, підвіконники потрухли, наявні наскрізні щілини, скло у віконних рамах просідає, що спричиняє велику витрату теплової енергії під час опалювального періоду та несе можливу загрозу травмування учнів під час навчально- виховного процесу. Ремонт таких вікон та дверей є недоцільним в зв’язку з великими фінансовими витратами ,що не несуть послідовного економічного ефекту. Бугринською об’єднаною територіальною громадою заплановано замінити двері вхідного тамбора, вікна в коридорі на сучасні енергозберігаючі, металопластикові,що дозволить зменшити тепловтрати будівлі. В санвузлах провести ремонтні роботи з встановленням нової, сучасної сантехніки , щоб створити належні, комфортні умови для учасників навчально – виховного процесу.
Інноваційною складовою особливістю енергозберігаючих металопластикових вікон та дверей це можливість самовентиляції та нормалізація рівня вологості у приміщенні. Сучасна сантехніка дозволить значно покращити санітарно-гігієнічний умови навчального закладу.
Соціально – економічна спрямованість при впровадженні проекту полягає у зниженні споживання природного газу на 5 %, що в свою чергу зекономить бюджетних коштів 12 тис. грн. в рік.
Зекономлені кошти можна буде спрямувати на вирішення інших потреб Бугринської об’єднаної територіальної громади.
Реальна можливість виконання проекту при належному фінансуванні
- два місяці.
Перелік заходів проекту
1.Підготовчі роботи
- визначити підрядника на виконання робіт по виготовленню та встановленню вікон та дверей, ремонту та встановленню сантехніки(виготовлення ПКД,експертиза, авторський та технічний нагляд, укладення договору з підрядником на виконання робіт та ін.);
2.Загально – будівельні роботи
- Демонтаж дверних коробок – 2шт.
- Розбирання цегляних перегородок – 1м3 .
- Улаштування перегородок з газобетон них блоків - 100м2 .
- Улаштування каркасу та плит підвісних стель « Армстронг » - 100м2.
- Облицювання поверхонь стін керамічними плитками – 100м2.
- Заповнення двірних прорізів дверними блоками – 2 шт.
- Установлення дверних полотен внутрішніх в кабінках - 5 шт.
- Демонтаж та заповнення віконних прорізів –15 шт.
- Установлення віконних дощок та зливів –15 шт.
- Улаштування конструкцій вхідного тамбора - 2 шт.
3.Внутрішні сантехнічні роботи
- Прокладання трубопроводів -100м.
- Установлення муфтових кранів водовідвідних – 15 шт.
- Прокладання трубопроводів каналізації – 100 м.
- Установлення умивальників – 5 шт. та змішувачів – 5 шт.
- Установлення вентилятораVКМС -125- 1 шт.
4. Електротехнічні роботи
- Монтаж світильників – 8 шт.
- Установлення вимикачів -4 шт.
- Установлення сушарок для рук та штепсельних розеток – 5 шт.
- Установлення нагрівачів індивідуальних водяних -1 шт.
3.5. Прийняття виконаних робіт та оформлення необхідних документів.
На всіх етапах виконання демонтажних, монтажних робіт по заміні вікон та дверей, ремонту санвузлів ( блок для хлопчиків, блок для дівчаток ) контроль за якістю їх виконання здійснюватиме батьківський комітет комунального закладу Бугринський навчально – виховний комплекс :дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I –II ступенів – агроліцей” .
Очікувані результати проекту
- скорочення втрат тепла в осінньо – зимовий період на 5 %;
- створення комфортних умов навчання та виховання 262 –х школярів та 65 - ти працівників школи;
- попередження травматизму та підвищення безпеки життєдіяльності дітей та працівників;
- покращення санітарно – гігієнічних умов перебування учасників навчально – виховного процесу у даному закладі.
Цільові групи проекту:
Цільовими групами даного проекту є:школярі 1- 4 класів – 99 учнів; 5-9 класів – 117учнів,10 -11 класів-46 учнів;43 вчителі ; обслуговуючий персонал – 22 робітники.
Обсяг коштів та джерела його фінансування:
На реалізацію проекту передбачається використати 354,700тис. грн. з них –
334,494 тис.грн за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад , з бюджету Бугринської сільської ради – 20,206 тис.грн.
2. Капітальний ремонт покрівлі КЗ «Вільгірський навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бугринської сільської ради Гощанського району Рівненської області.
Анотація проекту
Капітальний ремонт покрівлі КЗ «Вільгірський навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бугринської сільської ради Гощанського району Рівненської області.
Актуальність проекту
Реалізація даного проекту має соціально вагоме значення для жителів населених пунктів на яких спрямований проект. Адже демографічна ситуація в даних селах характеризується позитивною динамікою приросту населення внаслідок збільшення народжуваності. Чисельність дітей віком до 16 років у даних селах - 192 дитини, тому є необхідність забезпечити їм належні умови для розвитку, навчання та виховання.
Даний навчальний заклад відвідують діти з сіл Вільгір та Колесники. Приміщення комунального закладу «Вільгірський навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад » - одноповерхова, цегляна будівля, введена в експлуатацію в 1969 році. Найбільш критичної та такою, що потребує нагального вирішення є ситуація, що виникла у зв’язку з незадовільним станом даху школи (листки шиферу та коньки розслоїлися, потріскали, з’явилися дірки, внаслідок чого руйнуються стіни приміщення та внутрішні перекриття). Ті часткові заходи, які щорічно виконуються для забезпечення функціонування навчального закладу по своїй суті є даремним витрачанням коштів і не мають нічого спільного з вирішенням проблеми в цілому.
Бугринською об’єднаною територіальною громадою заплановано капітальний ремонт покрівлі комунального закладу, що дозволить привести стан покрівлі до чинних будівельних норм, ліквідує постійні протікання горища, покращить температурний режим в закладі, дозволить зменшити споживання теплової енергії, підвищить комфортність перебування учнів, вчителів, батьків у даному закладі.
Напрями інновацій полягають у застосуванні покрівельного матеріалу з металополімерної основи, профільної форми.
Соціально – економічна спрямованість при впровадженні проекту полягає у зниженні витрат на оплату електроенергії на 7 %.
Реальна можливість виконання проекту при належному фінансуванні: два місяці.
Перелік заходів проекту
1. Підготовчі роботи по здійсненню проекту
- виготовлення проектно – кошторисної документації,експертиза.
- визначити підрядника на виконання робіт по капітальному ремонту покрівлі приміщення;
- авторський та технічний нагляд, укладення договору з підрядником на виконання робіт ;
2. Будівельні роботи спрямовані на реалізацію проекту.
- розбирання покриттів покрівлі з хвилястих азбестоцементних листів – 1,125м2;
- розбирання лат (решетування) з брусків з прозорами – 339,5м2 ;
- улаштування лат з прозорами із дощок і брусків під покрівлю з листової сталі 339,5м2 ;
- улаштування прокладної гідроізоляції- 1,125 м2 ;
- улаштування прижимної планки 2,5584 м3 ;
- монтаж покрівельного покриття з профільного листа при висоті будівлі до 25 м -1,125м2 ;
- улаштування підшивки підсофіту -100м2 ;
- улаштування жолобів – 211 м ;
- навішування водостічних труб, колін,відливів з готових елементів -70 м ;
- розбирання слухових вікон прямокутних на двосхилих покрівлях - 3шт.;
- улаштування слухових вікон – 3 шт.;
- нанесення вогнезахисного покриття на деревяні конструкції -1,125 м2 ;
3.Роботи по встановленню блискавко захисту.
- Розробка та засипка траншей – 12,6 м3 ;
- заземлювач горизонтальний у траншеї – 40м. ;
- заземлювач стержневий – 16 шт.;
- Монтаж ПЗІП – 1 шт. ;
4. Прийняти роботи по капітальному ремонту покрівлі (оформлення документів щодо виконаних робіт)
На всіх етапах виконання демонтажних, монтажних робіт контроль за якістю їх виконання здійснюватиме батьківський комітет комунального закладу «Вільгірський навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» . Кінцевий звіт про проведену роботу буде висвітлено на веб – сайті Бугринської обєднаної територіальної громади .
Очікувані результати проекту
- покращення температурного режиму приміщення школи та скорочення втрат тепла на 7 %;
- створення комфортних умов навчання та виховання 110 – ти школярів та праці 25 - ти працівників школи;
- попередження травматизму та підвищення безпеки життєдіяльності дітей та працівників школи.
Цільові групи проекту:
Цільовими групами даного проекту є: 13 дошкільнят , 52 учні 1- 4 класів ;
45 учнів 5-9 класів; 19 вчителів ; 6 працівників обслуговуючого персоналу .
Обсяг коштів та джерела його фінансування:
На реалізацію проекту передбачається використати 764,644 тис. грн. з них – 696,280 тис.грн. за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад; -68,364 тис.грн. за рахунок коштів місцевого бюджету Бугринської сільської ради.
3. Капітальний ремонт будівлі Центру народної творчості та дозвільного розвитку по вул. Євтушенка,35 в с. Вільгір Гощанського району Рівненської області.
Анотація проекту
Капітальний ремонт будівлі Центру народної творчості та дозвільного розвитку по вул..Євтушенка, 35 в с. Вільгір Гощанського району Рівненської області
Актуальність проекту
Запропонований проект спрямований на поліпшення умов виховання та розвитку 2321 учасника культурно – масових заходів Центру народної творчості та дозвільного розвитку. Вільгір Бугринської обєднаної територіальної громади, підвищення енергоефективності будівлі та економії коштів місцевого бюджету на оплату за спожиті енергоносії.
Реалізація даного проекту має соціально вагоме значення для жителів населених пунктів на яких спрямований проект. Кількість дітей щороку зростає, тому є необхідність забезпечити їм належні умови для розвитку творчих здібностей та талантів. Задовольнити потреби в культурному, духовному та естетичному вихованні. При Центрі народної творчості та дозвільного розвитку працює 4 гуртки : спортивний, вокальний дитячий, вокальний дорослий , декоративно-ужиткового мистецтва. Даний заклад об’єднує жителів сіл Бугрин, Вільгір, Колесники. Приміщення Центру народної творчості та дозвільного розвитку це двоповерхова, цегляна будівля,введена в експлуатацію в 1978 році. Найбільш критичною та такою, що потребує нагального вирішення є ситуація, що виникла у зв’язку з незадовільним станом даху ( листки шиферу потріскали, з’явилися дірки, внаслідок чого руйнуються стіни приміщення та внутрішні перекриття). Вікна та двері втратили свої теплозберігаючі здатності – рами, підвіконники потрухли, наявні наскрізні щілини, скло у віконних рамах просідає, що спричиняє велику витрату теплової енергії та несе можливу загрозу травмування. Ті часткові заходи, які щорічно виконуються для забезпечення функціонування закладу по своїй суті є даремним витрачанням коштів і не мають нічого спільного з вирішенням проблеми в цілому.
Бугринською об’єднаною територіальною громадою заплановано капітальний ремонт будівлі Центру народної творчості та дозвільного розвитку. Даним проектом передбачено:
- заміну вікон на металопластикові,
- заміну внутрішніх та зовнішніх дверей,
- заміна покриття покрівлі із азбестоцементних листів на метало профіль, встановлення водостічної системи,
- заміну пошкоджених балок перекриття на другому поверсі,
- виконання внутрішнього опорядження, заміну підлоги залу.
Інноваційною складовою особливістю енергозберігаючих металопластикових вікон та дверей це можливість самовентиляції та нормалізація рівня вологості у приміщенні.
Реальна можливість виконання проекту при належному фінансуванні
- три місяці.
Перелік заходів проекту
1.Підготовчі роботи
- визначити підрядника на виконання робіт по виготовленню та встановленню
вікон та дверей, ремонту даху( авторський та технічний нагляд, укладення договору з підрядником на виконання робіт та ін.);
2.Будівельно – монтажні роботи
Покрівля
- Розбирання покриття покрівлі з хвилястих азбестових листків 100м2;
- Розбирання крокв та стояків 100м2;
- Улаштування прокладної пароізоляції 100 м2 ;
- Улаштування з листової сталі брандмауерів – 100м ;
- Улаштування покрівель двосхилих із метало профілю -100м2;
- Снігоутримувачі -156м;
- Коньки -51,7м.
Перекриття
Розбирання горищного перекриття - 100м2;
Улаштування перекриття по деревяних балках -100м2;
Утеплення покриття плитами із мінеральної вати- 100м2;
Улаштування пароізоляції - 100м2;
Заміна вікон
- демонтаж віконних рам -14шт. ;
- монтаж нових металопластикових вікон -15 шт.;
Заміна зовнішніх дверей
- демонтаж зовнішніх дверей -2 шт. ;
- встановлення металевих дверей -1шт. ;
- встановлення металопластикових дверей -1 шт.;
Заміна внутрішніх дверей
- демонтаж дерев’яних дверей- 4шт.;
- монтаж металопластикових дверей -4 шт.;
Підлога
- укладання лаг з брусів - 100 м2 ;
- укладання брусів для підлоги антисептованих-100 м2;
- шліфування дошатого покриття підлоги -100 м2;
- фарбування-100 м2;
Встановлення ринв -100м
Монтаж водостічних труб -54м
3.Виконання внутрішнього опорядження приміщень
- укладання плит стельових в каркас стелі « Армстронг » -100м2;
- шпаклювання стін мінеральною шпаклівкою - 100м2;
- фарбування стін водоемульсійними сумішами - 100м2;
-улаштування покритів з ламінату - 100м2;
Електромонтажні роботи
- установлення вимикача одноклавішного – 1шт.;
- установлення вимикача двоклавішного – 4шт.;
- монтаж світильників люмінесцентних ламп – 15 шт.
3. 5. Прийняття виконаних робіт та оформлення необхідних документів
На всіх етапах виконання демонтажних, монтажних робіт по капітальному ремонту будівлі Центру народної творчості та дозвільного розвитку по вул.. Євтушенка, 35 в с. Вільгір - контроль за якістю їх виконання буде здійснювати Бугринська сільська рада Гощанського району Рівненської області.
Очікувані результати проекту
- створити належні умови для функціонування Центру народної творчості та дозвільного розвитку громади ;
- збільшити кількість та якість культурно-масових заходів;
- дати змогу молоді селища творчо себе реалізувати;
- залучити більшість контингенту дітей та молоді до занять в гуртках за інтересами;
- підвищити культурний, національний та патріотичний рівень жителів громади;
- створяться більш комфортні умови для глядачів;
Цільові групи проекту:
Цільовими групами даного проекту є: 2245 мешканців сіл – Вільгір, Колесники, Бугрин ; 75 – гуртківців, працівник ЦНТДЗ.
Обсяг коштів та джерела його фінансування:
На реалізацію проекту передбачається використати 966,731 тис.грн. з них – 888,374 тис.грн. за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад , субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально- економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження -55,000 тис. грн ., з бюджету Бугринської сільської ради – 23,357 тис.грн.
4. Реконструкція мережі вуличного освітлення в с.М’ятин Гощанського району Рівненської області.
Анотація проекту «Реконструкція мережі вуличного освітлення в с.М’ятин Гощанського району Рівненської області»
Актуальність проекту
Актуальність проекту полягає у забезпечені якісним та безперебійним електропостачанням вуличного освітлення 312 мешканців, які проживають у селі М’ятин. Основною структурно – планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двохсторонньою забудовою.
Інфаструктура села це – фельшерсько – акушерський пункт, комунальний заклад «М’ятинська ЗОШ I – II ст.» , церква, магазин. Працездатне населення переважно працює в місті Рівне, куди доїжджають як на громадському так і власному транспорті.
Однією з актуальних проблем жителів цього населеного пункту є відсутність вуличного освітлення. Причиною цього є незадовільний стан електромережі.Занедбана система вуличного освітлення (опори електромережі з старими кріпленнями) наявні, але ремонт даної мережі є недоцільним в зв’язку з великими фінансовими витратами,що не несуть за собою послідовного економічного ефекту.
Відсутність вуличного освітленняпризводить до травматизму громадян, дорожньо – транспортних пригод, погіршення криміногенної обстановки.Особливо відсутність вуличного освітлення відчувається з настанням осінньо – зимового періоду, коли день стає коротким, це стає проблемою для тих ,хто долає свій шлях у темряві.
Бугринською об’єднаною територіальною громадою заплановано реконструкцію мережі вуличного освітлення в селі М’ятин по вулицях Жовтнева, Перемоги,Бочаницька, Тиха, Федорівська, які перебувають на балансі та комунальній власності Бугринської сільської ради.
Проект передбачає реконструкцію мережі зовнішнього електропостачання з використанням новітніх енергозберігаючих технологій протяжністю 6,467 м.
Інноваційною складовою особливістю реконструкції електромережі є встановлення нової енергоефективної системи вуличного освітлення на основі використання малоенергоємних світильників і світлодіодних ламп з великим світловим потоком, які дозволять створити більш сучасну на надійну схему вуличного освітлення.
Проект має соціальну спрямованість, оскільки забезпечить жителів села М’ятин стабільним, якісним,безперебійним постачанням електроенергії вуличного освітлення,а головне зробить перебування на даних вулицях більш безпечним .
Реальна можливість виконання проекту протягом двох місяців при належному фінансуванні.
Перелік заходів проекту
1. Проведення робіт з підготовки реалізації
1.1. Підготовчі роботи ( Виготовлення ПКД, експертиза, авторський та технічний нагляд, укладання договору на виконання робіт).
2.Будівельні роботи спрямовані на реалізацію проекту
2.1.Демонтаж непридатного для подальшої експлуатації обладнання.
2.2.Розвезення по трасі залізобетонних стояків – 3шт.
2.3. Розвезення по трасі матеріалів ( траверси,деталі кріплення, штирі, ізолятори)
2.4.Установлення залізобетонних одностоякових опор – 3 шт.
2.5.Підвішування проводу – 6,357
2.3.Монтаж траверсів на опорах – 65 шт.,
2.4.Установлення гаків на опорах -89 шт.,
2.5.Установлення світильників з енергозберігаючими лампами – 87 шт.,
2.6.Заземлення нульового проводу для ВЛ 0,38 -10 кВ – 87 шт.,
2.7.Установлення групових щитків освітлювальних у готові ніші -3 шт.,
2.8.Установлення лічильника однофазного – 3 шт.,
2.9. Установлення магнітного пускача -3 шт.,
2.10. Установлення реле часу, програмне типу 2 РВМ – 3 шт.,
2.11.Установлення автоматичного вимикача – 6 шт.,
3.Приєднання об’єкта реконструкції до діючих інженерних мереж,прийняття мережі електропостачання в експлуатацію та оформлення необхідних документів.
На всіх етапах виконання демонтажних та монтажних робіт , контроль за якістю їх виконання здійснюватиме Бугринська сільська рада, Гощанського району Рівненської області.
Очікуваним результатом реалізації проекту є якісне та безперебійне електропостачання вуличного освітлення в селі М’ятин по вулицях Жовтнева, Перемоги, Бочаницька, Тиха, Федорівська , що в свою чергу покращить соціально – побутовий рівень життя мешканців села.
Реконструкція системи вуличного освітлення села покликана не лише досягнути суттєвої економії електричної енергії, але й стати чинником підвищення благоустрою, комфорту і безпеки для його мешканців.
При нинішньому ціноутворенні економія коштів при реконструкції мережі зовнішнього електропостачання з використанням новітніх енергозберігаючих технологій може досягти 15 % . Оптимізацію та контроль обсягів енергоспоживання буде забезпечено за допомогою новітніх приладів та устаткування.
Цільовими групами проекту є 312 мешканців села М’ятин Гощанського району Рівненської області.
На реалізацію проекту передбачається використати кошти в сумі 428,418 тис. грн., з них - 414,125тис. грн. за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних громад , з місцевого бюджету Бугринської сільської ради 14,293 тис .грн.
5. Реконструкція вуличного освітлення в с. Олексіївка Гощанського району Рівненської області.
Анотація проекту
«Реконструкція вуличного освітлення в с. Олексіївка Гощанського району Рівненської області ».
Актуальність проекту полягає у забезпечені якісним та безперебійним електропостачанням 56 споживачів (58 дворів), які проживають у периферійному селі Олексіївка, що входить до складу Бугринської об’єднаної територіальної громади Гощанського району Рівненської області. Даний населений пункт має двосторонню забудову по одній вулиці. Село розташоване за 7 км від села Бугрин, центру об’єднаної територіальної громади.
Населений пункт є невеликий ( 56осіб ) ,які фактично зареєстровані та проживають у даному селі. Про те у даному селі є будинки ,які використовуються як дачі,а тому в весняно – осінній період у селі значно більше людей.Також на літні канікули приїздять у село діти з міста. Інфраструктури у селі немає. Заклади освіти, охорони здоров’я, відділення поштового зв’язку, магазин знаходяться поза межами населеного пункту. Наприклад, щоб здійснити оплату комунальних послуг, придбати продукти та медикаменти, пройти медичне обстеження мешканці змушені їздити в районний , обласний центри, при потребі у села: Бугрин, Посягва.
Діти з даного села відвідують школу та дитячий садочок у селі Посягва, яке розташоване за 1 км. Працездатне населення їздить на роботу у місто Рівне,за 16км.
Проблема проекту полягає в відсутності в селі вуличного освітлення через незадовільний стан електромережі, що призводить до травматизму громадян, дорожньо – транспортних пригод, погіршення криміногенної обстановки. Дана проблема дуже гостро відчувається з настанням осінньо – зимового періоду, коли день стає коротким і повертатися дорослим з роботи, а дітям зі школи доводиться вже в повній темряві.
Проект передбачає реконструкцію мережі зовнішнього електропостачання з використанням новітніх енергозберігаючих технологій протяжністю 1,25 км. В наявності є занедбана система вуличного освітлення - опори електромережі з старими кріпленнями. Але ремонт даної мережі є недоцільним в зв’язку з великими фінансовими витратами, що не несуть за собою послідовного економічного ефекту.
Бугринською об’єднаною територіальною громадою заплановано провести реконструкцію мережі вуличного освітлення по вулиці Радянськау селі Олексіївка. Вуличне освітлення перебуває на балансі та комунальній власності Бугринської об’єднаної територіальної громади.
Інноваційною складовою особливістю реконструкції електромережі є встановлення нової енергоефективної системи вуличного освітлення на основі використання малоенергоємних світильників і світлодіодних ламп з великим світловим потоком, які дозволять створити більш сучасну на надійну схему електропостачання.
Проект має соціальну спрямованість оскільки забезпечить жителів вулиці Радянська 56 осіб (58 дворів) стабільним та якісним постачанням електроенергії.
Реальна можливість виконання проекту протягом одного місяця при належному фінансуванні.
Перелік заходів проекту
1. Проведення робіт з підготовки реалізації
1.1. Підготовчі роботи (Виготовлення ПКД, експертиза, авторський та технічний нагляд, укладання договору з підрядником на виконання робіт).
2.Будівельні роботи спрямовані на реалізацію проекту
2.1.Демонтаж непридатного для подальшої експлуатації обладнання.
2.2.Розвезення по трасі матеріалів( траверси, деталі кріплення, штирі, ізолятори)
2.3.Підвішування проводу – 1,25 км,
2.4.Установлення гаків на опорах – 17 шт.,
2.5.Установлення світильників з енергозберігаючими лампами – 17 шт.,
2.6.Заземлення нульового проводу для ВЛ 0,38 -10 кВ – 17 шт.,
2.7.Установлення групового щитка освітлювального на конструкції - 1 шт.
2.7.Установлення лічильника однофазного – 1 шт.,
2.8. Установлення магнітного пускача -1шт.,
2.9. Установлення реле часу, програмне типу 2 РВМ – 1 шт.,
2.10.Установлення автоматичного вимикача – 2 шт.,
3.Приєднання об’єкта реконструкції до діючих інженерних мереж,прийняття мережі електропостачання в експлуатацію та оформлення необхідних документів.
На всіх етапах виконання демонтажних та монтажних робіт, контроль за якістю їх виконання здійснюватиме Бугринська сільська рада Гощанського району Рівненської області.
Очікуваним результатом реалізації проекту є якісне та безперебійне електропостачання в селі Олексіївка по вулиці Радянська, що в свою чергу покращить соціально – побутовий рівень життя жителів села та забезпечить рівність та гармонійність у розвитку населених пунктів територіальної громади. Реконструкція системи вуличного освітлення села покликана не лише досягнути суттєвої економії електричної енергії, але й стати чинником підвищення благоустрою, комфорту і безпеки для його мешканців.
При нинішньому ціноутворенні економія коштів при реконструкції мережі зовнішнього електропостачання з використанням новітніх енергозберігаючих технологій може досягти 15 %. Оптимізацію та контроль обсягів енергоспоживання буде забезпечено за допомогою новітніх приладів та устаткування.
Цільовими групами проекту є 56 мешканців ( 58 дворів) села Олексіївка по вулиці Радянській.
На реалізацію проекту передбачається використати 86,225 тис.грн. з них 83,527 тис. грн. - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних громад 2,698 тис. грн. - з бюджету Бугринської сільської ради.
6. Придбання конструкцій для облаштування дитячого ігрового майданчика в дошкільному підрозділі комунального закладу «Бугринський навчально –виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I –II ст.- агротехнічний ліцей » Бугринської сільської ради.
Анотація проекту
Придбання конструкцій для облаштування дитячого ігрового майданчика в дошкільному підрозділі комунального закладу
«Бугринський навчально –виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I –II ст.- агротехнічний ліцей » Бугринської сільської ради.
Дошкільний підрозділ має своє окреме приміщення та подвір’я на якому розташований дитячий ігровий майданчик. Практично конструкції майданчика зроблено з підручного матеріалу силами обслуговуючого персоналу закладу. Таких примітивних конструкцій критично не вистачає на 79 вихованців закладу. Наразі виникла нагальна потреба забезпечити дітям умови для різноманітної активної рухової діяльності, шляхом облаштування сучасного, безпечного ігрового майданчика, який буде центром дозвілля і відпочинку дітей на свіжому повітрі, вирішить найбільш актуальну і важливу проблему формування зростаючого організму.
Запропонований проект спрямований на поліпшення умов перебування у садочку дітей дошкільного віку, а також дітей з проблемами здоров’я, які відвідують заняття консультативного пункту при садочку. Даний дошкільний підрозділ відвідують діти з сіл: Бугрин, Зарічне, Новоставці, Вільгір, Колесники, Угільці.
Реалізація даного проекту має соціально вагоме значення для жителів населених пунктів на яких спрямований проект. Адже демографічна ситуація в даних селах характеризується позитивною динамікою приросту населення внаслідок збільшення народжуваності. Отож є необхідність забезпечити їм належні у мови для розвитку і виховання. Адже на момент написання проекту черга у дошкільний підрозділ на 2017-18 навчальний рік становить 78 письмових заяв батьків.
Перелік заходів проекту
- підготовчі роботи на території майданчика;
- закупівля конструкцій для дитячого майданчика;
- встановлення конструкцій на території майданчика;
- кінцевий звіт про проведену роботу буде висвітлено на веб–сайті громади.
Виконання демонтажних і монтажних робіт по встановленню конструкцій дитячого спортивно – ігрового майданчика буде здійснюватись місцевим комунальним підприємством « Бугринський добробут»
Результати проекту
- перетворення території садочка в простір з наявністю 4-х ігрових зон.
- забезпечення рухової активності, фізичного розвитку 101 дошкільника.
Обсяг коштів та джерела фінансування
Загальна вартість проекту 135000,00 грн., у тому числі:
Бугринська територіальна громада – 54000,00 грн. ( 40%)
Фонд конкурсу – 81000,00 грн.( 60% )
Учасником проекту є: Бугринська сільська рада.
Співвиконавці проекту: Комунальне підприємство «Бугринський добробут».