1.Капітальний ремонт
будівлі фельдшерсько – акушерського
пункту за адресою вул. Молодіжна,39 а в с. Сергіївка
Гощанського району Рівненської області
Актуальність проекту
Фельдшерсько – акушерський пункт села Сергіївка є структурним підрозділом Бугринської амбулаторії загальної практики, сімейної медицини і має певні обов’язки спрямовані на надання долікарської медичної допомоги сільським жителям. На сьогодні приміщення ФАПу потребує проведення ряду заходів із енергозбереження, а саме: капітального ремонту покрівлі, заміну вікон та утеплення фасаду, заміну підлоги, світлотехнічного обладнання , облаштування пандуса. ФАП перебуває на балансі та комунальній власності Бугринської сільської ради Гощанського району Рівненської області.
За час експлуатації, приміщення має незадовільний технічний стан. Покрівля встелена хвилястим шифером, який має значні тріщини , слоїться, внаслідок чого відбуваються затікання під час атмосферних опадів. Застаріла електрична проводка з тканинно - гумовою ізоляцією зносилась, не здатна забезпечити використання наявних медичних електроприладів, є загроза виникнення пожежі. Дерев’яні віконні блоки та двері прийшли в повну непридатність. Вікна втратили свої теплозберігаючі здатності – рами, підвіконники потрухли, наявні наскрізні щілини, скло у віконних рамах просідає, що спричиняє велику витрату теплової енергії під час опалювального періоду. На жаль, стіни приміщення не утеплені і не утримують дорогоцінне тепло всередині. Ті часткові заходи, які щорічно виконуються для забезпечення функціонування фельдшерсько – акушерського пункту по своїй суті є даремним витрачанням коштів і не мають нічого спільного з вирішенням проблеми в цілому.
Бугринською об’єднаною територіальною громадою заплановано капітальний ремонт даного медичного закладу,що дозволить привести стан покрівлі до чинних будівельних норм, ліквідує постійні протікання горища, покращить температурний режим , дозволить зменшити споживання теплової енергії, підвищить комфортність перебування персоналу та пацієнтів.
Напрями інновацій полягають у застосуванні якісних, сучасних будівельних матеріалів , що дають можливість самовентиляції та нормалізують рівень вологості в приміщенні.
Реалізація даного проекту має соціально вагоме значення для жителів села Сергіївка, на яких спрямований проект. Незважаючи на те, що дане село є невеликим, населення в ньому різновікове, а тому потреба у медичних послугах є затребуваною.
Соціально – економічна спрямованість при впровадженні проекту полягає у зниженні споживання природного газу на 7 %, і як наслідок зниженні витрат на оплату електроенергії на 5 %. Зекономлені кошти можна буде спрямувати на вирішення інших потреб Бугринської об’єднаної територіальної громади.
Реальна можливість виконання проекту при належному фінансуванні: проект можна виконати за три місяці.
Перелік заходів проекту
- визначити підрядника на виконання загально – будівельних робіт ;
- виготовлення проектно-кошторисної документації, експертиза;
- монтажно- будівельні роботи ;
- прийняття виконаних робіт та оформлення необхідних документів
На всіх етапах виконання демонтажних та монтажних робіт , контроль за якістю їх виконання здійснюватиме Бугринська сільська рада, Гощанського району Рівненської області.
Очікувані результати проекту
- комфортні умови перебування пацієнтів та персоналу в приміщенні фельдшерсько – акушерського пункту в осінньо - зимовий період;
- розширення можливостей діагностики та надання медичної допомоги на ФАПі, в тому числі людям з обмеженими фізичними можливостями, внутрішньо – переміщеним особам;
- застосування енергозберігаючих технологій зменшить витрати на комунальні послуги на 7 %.
Цільові групи проекту: 174 жителі села Сергіївка : 76 дітей,65 дорослих,33 пенсіонери.
На реалізацію проекту передбачається використати кошти в сумі 543,073 тис. грн., в тому числі 518,073 тис. грн. за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних громад та з місцевого бюджету Бугринської сільської ради в сумі 25,000 тис. грн
2. Капітальний ремонт будівлі Центру народної творчості та дозвільного розвитку по вул. Євтушенка,35 в с. Вільгір Гощанського району Рівненської області.
Анотація проекту
Капітальний ремонт будівлі Центру народної творчості та дозвільного розвитку по вул..Євтушенка, 35 в с. Вільгір Гощанського району Рівненської області
Актуальність проекту
Запропонований проект спрямований на поліпшення умов виховання та розвитку 2321 учасника культурно – масових заходів Центру народної творчості та дозвільного розвитку. Вільгір Бугринської обєднаної територіальної громади, підвищення енергоефективності будівлі та економії коштів місцевого бюджету на оплату за спожиті енергоносії.
Реалізація даного проекту має соціально вагоме значення для жителів населених пунктів на яких спрямований проект. Кількість дітей щороку зростає, тому є необхідність забезпечити їм належні умови для розвитку творчих здібностей та талантів. Задовольнити потреби в культурному, духовному та естетичному вихованні. При Центрі народної творчості та дозвільного розвитку працює 4 гуртки : спортивний, вокальний дитячий, вокальний дорослий , декоративно-ужиткового мистецтва. Даний заклад об’єднує жителів сіл Бугрин, Вільгір, Колесники. Приміщення Центру народної творчості та дозвільного розвитку це двоповерхова, цегляна будівля,введена в експлуатацію в 1978 році. Найбільш критичною та такою, що потребує нагального вирішення є ситуація, що виникла у зв’язку з незадовільним станом даху ( листки шиферу потріскали, з’явилися дірки, внаслідок чого руйнуються стіни приміщення та внутрішні перекриття). Вікна та двері втратили свої теплозберігаючі здатності – рами, підвіконники потрухли, наявні наскрізні щілини, скло у віконних рамах просідає, що спричиняє велику витрату теплової енергії та несе можливу загрозу травмування. Ті часткові заходи, які щорічно виконуються для забезпечення функціонування закладу по своїй суті є даремним витрачанням коштів і не мають нічого спільного з вирішенням проблеми в цілому.
Бугринською об’єднаною територіальною громадою заплановано капітальний ремонт будівлі Центру народної творчості та дозвільного розвитку. Даним проектом передбачено:
- заміну вікон на металопластикові,
- заміну внутрішніх та зовнішніх дверей,
- заміна покриття покрівлі із азбестоцементних листів на метало профіль, встановлення водостічної системи,
- заміну пошкоджених балок перекриття на другому поверсі,
- виконання внутрішнього опорядження, заміну підлоги залу.
Інноваційною складовою особливістю енергозберігаючих металопластикових вікон та дверей це можливість самовентиляції та нормалізація рівня вологості у приміщенні.
Реальна можливість виконання проекту при належному фінансуванні
- три місяці.
Перелік заходів проекту
1.Підготовчі роботи
- визначити підрядника на виконання робіт по виготовленню та встановленню
вікон та дверей, ремонту даху( авторський та технічний нагляд, укладення договору з підрядником на виконання робіт та ін.);
2.Будівельно – монтажні роботи
Покрівля
- Розбирання покриття покрівлі з хвилястих азбестових листків 100м2;
- Розбирання крокв та стояків 100м2;
- Улаштування прокладної пароізоляції 100 м2 ;
- Улаштування з листової сталі брандмауерів – 100м ;
- Улаштування покрівель двосхилих із метало профілю -100м2;
- Снігоутримувачі -156м;
- Коньки -51,7м.
Перекриття
Розбирання горищного перекриття - 100м2;
Улаштування перекриття по деревяних балках -100м2;
Утеплення покриття плитами із мінеральної вати- 100м2;
Улаштування пароізоляції - 100м2;
Заміна вікон
- демонтаж віконних рам -14шт. ;
- монтаж нових металопластикових вікон -15 шт.;
Заміна зовнішніх дверей
- демонтаж зовнішніх дверей -2 шт. ;
- встановлення металевих дверей -1шт. ;
- встановлення металопластикових дверей -1 шт.;
Заміна внутрішніх дверей
- демонтаж дерев’яних дверей- 4шт.;
- монтаж металопластикових дверей -4 шт.;
Підлога
- укладання лаг з брусів - 100 м2 ;
- укладання брусів для підлоги антисептованих-100 м2;
- шліфування дошатого покриття підлоги -100 м2;
- фарбування-100 м2;
Встановлення ринв -100м
Монтаж водостічних труб -54м
3.Виконання внутрішнього опорядження приміщень
- укладання плит стельових в каркас стелі « Армстронг » -100м2;
- шпаклювання стін мінеральною шпаклівкою - 100м2;
- фарбування стін водоемульсійними сумішами - 100м2;
-улаштування покритів з ламінату - 100м2;
Електромонтажні роботи
- установлення вимикача одноклавішного – 1шт.;
- установлення вимикача двоклавішного – 4шт.;
- монтаж світильників люмінесцентних ламп – 15 шт.
3. 5. Прийняття виконаних робіт та оформлення необхідних документів
На всіх етапах виконання демонтажних, монтажних робіт по капітальному ремонту будівлі Центру народної творчості та дозвільного розвитку по вул.. Євтушенка, 35 в с. Вільгір - контроль за якістю їх виконання буде здійснювати Бугринська сільська рада Гощанського району Рівненської області.
Очікувані результати проекту
- створити належні умови для функціонування Центру народної творчості та дозвільного розвитку громади ;
- збільшити кількість та якість культурно-масових заходів;
- дати змогу молоді селища творчо себе реалізувати;
- залучити більшість контингенту дітей та молоді до занять в гуртках за інтересами;
- підвищити культурний, національний та патріотичний рівень жителів громади;
- створяться більш комфортні умови для глядачів;
Цільові групи проекту:
Цільовими групами даного проекту є: 2245 мешканців сіл – Вільгір, Колесники, Бугрин ; 75 – гуртківців, працівник ЦНТДЗ.
Обсяг коштів та джерела його фінансування:
На реалізацію проекту передбачається використати 966,731 тис.грн. з них – 888,374 тис.грн. за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад , субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально- економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження -55,000 тис. грн ., з бюджету Бугринської сільської ради – 23,357 тис.грн.