Підвищення рівня аграрного потенціалу області шляхом запровадження проєкту вирощування органічних плодоовочевих культур.
Мета проекту
Метою проєкту є стимулювання розвитку аграрного потенціалу у Бугринській громаді, шляхом запровадження проєкту вирощування плодоовочевих культур.
Завдання проекту
- Розробити робочий план та графік з партнерами проєкту по впровадженню навчальної програми.
- Провести відбір учасників програми.
- Забезпечити матеріально-технічну базу проведення навчальних тренінгів (місце проведення, техніка (проектор, монітор), роздаткові матеріали, комфортні умови навчання).
- Провести 2 тренінги на базі платформи Open Hub та Центру розвитку місцевого самоврядування, 1 виїзний тренінг на базі діючих аграрних підприємств.
- Організувати ділянку з вирощування органічних ягід в комунальному підприємстві ОТГ Бугрин
Заходи проекту
- Створити робочу групу з 1 представника від кожної організації партнера та ОТГ в межах реалізації спільного проєкту.
- Укладення договорів та необхідних документів для співпраці у проєкті.
- Погодити спікерів та тренерів для програми навчання та узгодити графік занять.
- Включити у робочий графік та план платформи Open Hub та ЦРМС проведення 2 тренінгів, забезпечити необхідне технічне обладнання.
- Визначити деталі проведення виїзного тренінгу, погодити розклад та технічне оснащення.
- Проконтролювати хід інформаційного висвітлення проєкту: публікації в Open Hub, Бугринської та Бабинської ОТГ, Центру розвитку місцевого самоврядування (м. Рівне), Рівненської облдержадміністрації, сторінки Фейсбук учасників проекту від бізнесу та громадськості.
- Забезпечити зміни в статуті комунального підприємства « Бугринський Добробут» - діяльність з вирощування органічних ягід в комунальному підприємстві ОТГ Бугрин.
- Провести агрохімічні роботи на ділянці з вирощування органічних ягід комунального підприємства ОТГ Бугрин. Земельна ділянка у селі Колесники комунальної власності за кадастровим номером 5621281200:07:001:0058.
- Провести сертифікацію ділянки відповідно до національного законодавства (Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва»)
- Провести відбір монтажних організацій, постачальників.
- Провести роботи із встановлення системи зрошення відповідно до проектно-кошторисної документації та національного законодавства.
- Провести посадку 180 000 саджанців малини.
Загальний бюджет проекту - 210 000,00грн, очікуваний обсяг фінансування проекту з обласного бюджету 150 000,00 грн., обсяг співфінансування проекту 60 000,00 грн.